Alsó tagozat

Osztályfőnök: Halgasné Szűcs Erika

Bogdán Róbert Valentin, Bulther Lilien Anna, Csizmár Kitti Zsuzsanna, Deák Nóra, Fazekas Zoltán, Hugyecz Eleonóra, Jarábet Róbert Benett, Kovács László Flórián, Kozma Tímea, Lovcsányi Krisztián Levente, Molnár Tünde Szilvia, Némedi Emília Ida, Petrányi Zsolt Bence, Salamon Noémi Fruzsina, Suha Zoltán, Wéber Valéria

 

Osztályfőnök: Tatár Gusztávné

Báder László Benedek, Balogh Apollónia, Domonyi Kitti, Gyenizs Kristóf József, Kemenár Evelin, Kéri Balázs, Koczó Kitti Alíz, Lovcsányi Dávid, Megyeri Árpád, Mészáros Ákos Márk, Péntek Borbála, Rafael János Csaba, Robin Kendra, Schiff Szonja, Szabó Kinga Jázmin, Tóth Jázmin Beatrix

 

Osztályfőnök: Varga Attila

Aradvári Dávid, Bartha Csaba, Bulther Levente Mihály, Czira Ákos, Dajka Virág, Dajka Vivien, Fehér Zoé, Hegedűs Adél, Homoki Vivien Luca, Kecskés Tamás, Kemenár Mihály, Krizsán Mihály, Marosvári Áron Dusán, Mike Angelika, Sulán Zsanett Réka, Szabó Levente, Sztahó Lili Zselyke

 

Osztályfőnök: Haraszti-Kalocsai Fruzsina Katalin

Balogh Dominik Zoltán, Barabás Áron, Bodor Viktória Kármen, Dancsó Norina Dorka, Kegyes Róbert, Kelemen Réka Napsugár, Kis János Alex, Krakk Kevin Márkó, Marosvári László, Molnár Lili, Munkácsi Kiara, Nagy Hunor, Öhler Olivér, Szabó Viktória Csenge, Szücs Vivien Emília, Varga Emese Viktória, Wéber Boglárka

 

Osztályfőnök: Bajári Brigitta Eszter

Bágyi Csaba Andor, Balogh Dominik László, Bedő Mária Melinda, Czifra Róbert, Domonyi Ádám, Dragán Csongor Kristóf, Ecker Kitti, Hetei Judit, Homoki Dominika Virág, Homoki Levente Márk, Karnai Ferenc, Kovács Kiara Leila, Máté Regina, Müller Loretta, Nóbisz Milán Gábor, Serfőző Flórián, Süge-Huber Medárd, Szabó Barbara, Szabó Bence, Szilágyi Szilárd Huba, Tankó Norbert Attila, Varga Szabolcs Dániel, Visnyei Noémi, Volenszki Regina

 

Osztályfőnök: Vajasné Kovács Éva

Bolgár Evelin, Dely Szabolcs Gábor, Fazekas Gergő, Fischli Hanna, Gavallér Viktor István, Hegedüs Viktória, Hosszú Vanda, Jónás Dominik, Kiss Diána, Komjáthy Kálmán Sebő, Maszel Anna, Mladoniczki Kende, Páli Nikolett Erzsébet, Pálinkás Bálint Géza, Schiff Brigitta, Szabó Zoltán, Szilágyi Alexandra, Verrasztó Annamária

 

Osztályfőnök: Báderné Bakó Irén

Bakó László, Bánóczki Zsófia, Bartha Zsolt, Benkő Csanád Botond, Fejes Zalán Attila, Gendur Norbert, Kemenczei Balázs, Kókai Alexandra, Kósa Anna, Miczkó Veronika, Mohella Szabolcs, Nagy Achilles Dávid, Némedi Vivien, Öhler Albert, Szabó Ármin Krisztián, Szabó Viktória, Vozár Dóra

 

Felső tagozat

Osztályfőnök: Szabó Babett Melinda

Balogh Boglárka, Csupor Henrietta Ildikó, Csupor Vanda Antónia, Farkas Máté, Forgács Szimonetta, Hering Gábor Márton, Lovcsányi Dániel, Marosvári Valéria, Máté Noel László, Mike Zoltán, Molnár Balázs, Nagy Dániel Márk, Rafael Jázmin, Rosta Dominika, Rostás Krisztina, Skrek Flóra, Tóth András István, Vas Maja, Wéber Henrietta

 

Osztályfőnök: Péntekné Kövesdi Kata

Bágyi Zsombor Attila, Bartusz Henrietta, Becze Alexandra, Czibulka Laura, Kiss Virág, Koczó Kármen Lujza, László Hanna Luca, Lekk Renátó Rómeó, Lovcsányi Leila, Micsinai András, Nagy Attila, Nánási Lilla Gréta, Nóbisz Zsolt Adrián, Ölvedi Lili Beáta, Solymosi Martin, Szabó Eszter, Szijgyártó Armandó Dominik, Tasnádi Katalin, Tóth Gábor

 

Osztályfőnök: Benkő Zoltán

Ambrus Krisztián Gergely, Bálint László, Bánóczki Máté, Czinkos Tamás, Czira Gergő, Erős Tamás, Hegedűs Balázs, Kaszala Viktória, Kemenczei Tamás Botond, Koblencz Kristóf, Komjáthy Lili Anna, Miczkó Patricia, Mitrócsák Bence, Mohella Tamás Roland, Nagy Benjámin, Pásztor Pálma, Szabó Krisztián László, Tokai Szófia Amália

 

Osztályfőnök: Báder László

Badics Enikő Erika, Baltás Csaba, Biro Krisztián, Bodor József Sándor, Bódor Sándor, Deák Fanni, Fehér Dávid, Gábor Dávid Máté, Homok Márk, Magyar Nikolett, Magyar Orsolya, Mellik Nóra, Öhler Alexandra, Páva Lotti Krisztina, Prian Daria Anemona, Szemán Imre, Vitárizs István Márk

 

Osztályfőnök: Dancsóné Kerekes Dóra

Bogdán György, Czerván Dávid, Dancsó Nadin Dóra, Dragán Viktória Nikolett, Illés Fédra, Karnai Fanni, Kiss Krisztina Dorka, Koczó Orsolya Anita, Lusták Barbara Anna, Márkus Ádám Viktor, Meszjár Mónika Elizabet, Miczkó Sára Anna, Öhler Barbara, Páli József, Rizmayer Kristóf, Sántha Zoltán, Szilágyi Zoltán, Szilber Melióra Napsugár, Tóth Dávid, Vas Levente, Wéber Viktória, Zsigmond Arnold Imre

 

Osztályfőnök: Dancsó József

Bencs Bálint, Bencs Tamara, Borók Róbert Ferenc, Czerván István, Czira Mihály, Dancsó Virág, Hetés Attila, Horváth István, Kemencei Bence, Kohány Szabolcs, Nánási Zsófia Boglárka, Pálfi Vivien Cecília, Pálinkás Lívia, Pálinkás Marcell, Pálinkás Máté, Rizmayer Lea, Silman Laura, Solymosi Mátyás, Székely Attila Ferenc, Szilágyi Tamás, Varga Alexandra Tímea