1.A osztály

Osztályfőnök: Varga Attila

Aradvári Dávid, Bartha Csaba, Bulther Levente Mihály, Czira Ákos, Dajka Virág, Dajka Vivien, Fehér Zoé, Földvárszki Mátyás, Homoki Vivien Luca, Kecskés Tamás, Kemenár Mihály, Koczó Kitti Alíz, Krizsán Mihály, Marosvári Áron Dusán, Mike Angelika, Ráfael Gusztáv, Sulán Zsanett Réka, Szabó Levente, Sztahó Lili Zselyke

1.B osztály

Osztályfőnök: Haraszti-Kalocsai Fruzsina

Balogh Dominik Zoltán, Barabás Áron, Bodor Viktória Kármen, Dancsó Norina Dorka,
Kegyes Róbert, Kelemen Réka Napsugár, Kis János Alex, Kiszel Szimonetta Judit,
Krakk Kevin Márkó, Lovcsányi Krisztián Levente, Marosvári László, Molnár Lili,
Munkácsi Kiara, Nagy Hunor, Öhler Olivér, Szabó Viktória Csenge, Szücs Vivien Emília,
Varga Emese Viktória, Wéber Boglárka

2. osztály

Osztályfőnök: Bajári Brigitta

Balogh Dominik László, Bedő Mária Melinda, Czifra Róbert, Domonyi Ádám,
Dragán Csongor Kristóf, Ecker Kitti, Hetei Judit, Homoki Dominika Virág, Homoki Levente Márk,
Karnai Ferenc, Kiszel István Pál, Kovács Kiara Leila, Máté Regina, Müller Loretta,
Ráfael Richárd, Serfőző Flórián, Süge-Huber Medárd, Szabó Barbara, Szabó Bence,
Szilágyi Szilárd Huba, Tankó Norbert Attila, Visnyei Noémi, Volenszki Regina

3.A osztály

Osztályfőnök: Vajasné Kovács Éva

Dely Szabolcs Gábor, Fazekas Gergő, Fischli Hanna, Gavallér Viktor István,
Hegedűs Viktória, Hosszú Vanda, Kiss Diána, Komjáthy Kálmán Sebő, Maszel Anna,
Mladoniczki Kende, Páli Nikolett Erzsébet, Pálinkás Bálint Géza, Schiff Brigitta, Szabó Zoltán,
Szilágyi Alexandra, Verrasztó Annamária

3.B osztály

Osztályfőnök: Báderné Bakó Irén

Bánóczki Zsófia, Bartha Zsolt, Benkő Csanád Botond, Fejes Zalán Attila,
Gendur Norbert, Kemenczei Balázs, Kókai Alexandra, Kósa Anna, Miczkó Veronika,
Mohella Szabolcs, Nagy Achilles Dávid, Némedi Vivien, Öhler Albert,
Vozár Dóra

4.A osztály

Osztályfőnök: Hallgasné Szűcs Erika

Balogh Boglárka, Csupor Henrietta Ildikó, Csupor Vanda Antónia,
Farkas Máté, Forgács Szimonetta, Hering Gábor Márton, Jantner Nóra, Marosvári Valéria,
Máté Noel László, Mike Zoltán, Molnár Balázs,
Nagy Dániel Márk, Rosta Dominika, Rostás Krisztina, Skrek Flóra,
Tóth András István, Vas Maja, Wéber Henrietta

4.B osztály

Osztályfőnök: Tatár Gusztávné

Bágyi Zsombor Attila, Bartusz Henrietta, Becze Alexandra, Czibulka Laura, Kiss Virág,
Koczó Kármen Lujza, Kósa Orsolya, Lekk Renátó Rómeó, Lovcsányi Leila, Micsinai András,
Nagy Attila, Nánási Lilla Gréta, Nóbisz Zsolt Adrián, Ölvedi Lili Beáta, Solymosi Martin,
Szabó Eszter, Szitó Bálint, Tasnádi Katalin, Tóth Gábor

5.A osztály

Osztályfőnök: Benkő Zoltán

Bálint László, Bánóczki Máté, Czira Gergő, Erős Tamás, Hegedűs Balázs,
Kaszala Viktória, Kemenczei Tamás Botond, Koblencz Kristóf, Komjáthy Lili Anna, Miczkó Patricia,
Mitrócsák Bence, Mohella Tamás Roland, Nagy Benjámin, Pásztor Pálma, Ráfael László,
Szabó Krisztián László, Tokai Szófia Amália

5.B osztály
Osztályfőnök: Nagyné Czira Ildikó
Baltás Csaba, Bodor József Sándor, Deák Fanni, Földvárszki Henrik,
Gábor Dávid Máté, Lovcsányi Dániel, Magyar Nikolett, Magyar Orsolya,
Mellik Nóra, Öhler Alexandra, 
Páva Lotti Krisztina,
Prian Daria Anemona, Rafael Jázmin, Szemán Imre, Szijgyártó Armandó Dominik

6.A osztály

Osztályfőnök: Monori Rita

Czerván Dávid, Fehér Dávid, Homok Márk,
Horváth Dániel, Horváth Krisztofer, Kiss Krisztina Dorka, Koczó Orsolya Anita,
Kovács Laura Fanni, Öhler Barbara, Páli József,
Rafael Hermina, Szilber Melióra Napsugár, Tóth Dávid

6.B osztály

Osztályfőnök: Dancsóné Kerekes Dóra

Bogdán Gabriella Andrea, Dragán Viktória Nikolett, Illés Fédra,
Karnai Fanni, Lusták Barbara Anna, Meszjár Mónika Elizabet,
Miczkó Sára Anna, Rizmayer Kristóf, Szilágyi Zoltán, Vas Levente,
Wéber Viktória, Zsigmond Arnold Imre

 7. osztály

Osztályfőnök: Dancsó József
 Bencs Tamara, Bogdán György, Borók Róbert Ferenc, Czerván István,
Dancsó Virág, Horváth István, Kemencei Bence,
Kohány Szabolcs, Mengyi Kitti Annamária, Mezei Adrián, 
Pálfi Vivien Cecilia, Pálinkás Lívia, Pálinkás Marcell, Pálinkás Máté,
Pálinkás Petra Veronika, Papp Bence István, Rizmayer Lea, Silman Laura,
Solymosi Mátyás, Székely Attila Ferenc, Szilágyi Tamás, Varga Alexandra Tímea

8.A osztály

Osztályfőnök: Rabné Nánási Eszter
Bolgár Szabolcs Levente, Cseh Lídia, Hugyecz Lóránt, Kegyes Gábor, Kun Roland,
Megyeri Zsolt Márk, Öhler Bernadett, Páli Roland, Revák Kevin, Stier Doroti, Szemők Veronika,
Szuda Tibor Szilveszter, Viola Boglárka

8.B osztály

Osztályfőnök: Fischliné Főző Boglárka
Bodó Barbara, Cseh Ferenc, Farkas Laura Eszter, Kiss Daniella,
Murár Márton, Ocztos Virág, Rónai Róbert, Rozman Balázs János,
Tóth Julianna Márta, Váraljai Henrik, Varga Tünde